önkormányzati jelöltjeink
Főoldal > Kulturális eseménynaptár > 2019.08.24
  • Betűméret
    nagyítás
  • Elküldöm e-mailben
  • Kinyomtatom

  • Megosztom:
  • Share


24.

Kirandulás Kolozsvárra

Helyszín: Kolozsvár

Szervező: PTE

Programfelelős: Mihálci János

24.

Kirándulás Csehország varázslatos tájain

Helyszín: Csehország

Szervező: EKE Marosvásárhely

Programfelelős: Zrínyi István Miklós

24.

Partiumi Vadászok Találkozója

Helyszín: Szatmárnémeti

Szervező: Folk Egyesület

Programfelelős: Mészáros István

24.

Kolozsvári Magyar Napok

Helyszín: Kolozsvár

Szervező: ÁNE

Programfelelős: Varga-Mihály Márton

24.

Rézhegységi magyarok találkozója

Helyszín: Papfalva, Mediko-Szociális Intézmény

Szervező: Papfalvi RMDSZ

Programfelelős: Dr. Kékedi Judith, Grim András

24.

Színharmóniák, csoportos kiállítás a Kolozsvári Magyar Napokon

Helyszín: Kolozsvár

Szervező: BMC

Programfelelős: Kolozsi Tibor, Németh Júlia

24.

Magyar gasztrokultúra

Helyszín: Nagyszeben

Szervező: HÍD Egyesület

Programfelelős: Serfőző Levente

24.

XV. Partiumi Mesterségek Utcája

Helyszín: Szatmárnémeti

Szervező: Aranykapu Egyesület

Programfelelős: Nezezon Enikő

24.

Szilvafesztivál

Helyszín: Oroszhegy

Szervező: OKIE és az Oroszhegyi Önkormányzat

Programfelelős: Pál Székely Sándor

24.

10. Kolozsvári Magyar Napok: EMKE-sátor

Helyszín: Kolozsvár, Farkas utca

Szervező: EMKE – EMKISZ

Programfelelős: Széman E. Rózsa

24.

XX. Partiumi Magyar Napok

Helyszín: Szatmárnémeti

Szervező: Ady Endre Társaság, Identitas Alapítvány, RMDSZ

Programfelelős: Stier Péter

24.

Szent Bertalan-búcsú

Helyszín: Csobányos

Szervező: Római katolikus plébánia

Programfelelős: Pál Vilmos Barna

24.

21. Szent István-napi Nemzetközi Néptánctalálkozó

Helyszín: Kolozsvár

Szervező: HGKA Gróf Mikó I. Könyvtár SZKE SzINT

Programfelelős: Miklós Erika

24.

Hagyományos szüreti bál

Helyszín: Siménfalva és a község falvaiban

Programfelelős: Sipos Irén

24.

Kalotaszegi kirándulás

Helyszín: Zilah, EMKE Ház

Szervező: Zilahi EMKE

Programfelelős: Gombos Gyöngyi

24.

Falunap

Helyszín: Nyárádmagyarós, sportpálya

Szervező: Önkormányzat, Bekecs Egyesület

Programfelelős: Kacsó Antal, Bátori Tímea

24.

Kibédi Falunapok

Helyszín: Kibéd

Programfelelős: Dósa Sándor

24.

Fogaras–Moldoveanu

Helyszín: Viktóriaváros

Szervező: Háromszéki EKE

Programfelelős: Fekete Mihály

24.

Siklódkő túra

Helyszín: Siklód

Programfelelős: Zsigmond Éva

24.

Puliszkafesztivál

Helyszín: Gyimesközéplok, Hidegség, Csángó Panzió

Szervező: Csángó és Fatányéros Panzió, Gyimesközéploki Önkormányzat, Gyimesvölgyi Vendéglátók Turisztikai Egyesülete

Programfelelős: Prezsmer Fülöp

24.

Diószegi Napok

Helyszín: Bihardiószeg

Szervező: Polgármesteri Hivatal

Programfelelős: Kárándi Kinga

24.

Kézműves tábor

Helyszín: Négyfalu

Szervező: BCSE

Programfelelős: ifj. Domokos Jenő